Volné pracovní místo  Číšník - servírka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 17 800–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

KONTAKT:
telefonicky použijte odpovědní formulář , či osobně, emailem použijte odpovědní formulář

Lázně Imperial Karlovy Vary a.s., hledá nového spolupracovníka nebo spolupracovnici na pozici

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA

NABÍZÍME:
  • možnost ubytování
  • získání zkušeností z prestižních 4* hotelů pod vedením špičkových profesionálů,
  • placené zdravotní volno "Sick Days"
  • celodenní personální strava za 30,- Kč
  • další zaměstnanecké benefity,
  • příjemné a moderní pracovní prostředí

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • příprava a aranžování místností a tabulí, přijímání a usazování hostů, poskytování rad při výběru pokrmů a nápojů, přijímání objednávek, servírování a vydávání pokrmů a nápojů, dokončování přípravy jídel u stolu (např. flambování, tranšírování apod.), ošetřování a nalévání pokrmů, účast na přípravě a obsluze slavnostních akcí

POŽADUJEME:
  • střední odborné vzdělání
  • cizí jazyky výhodou - preferujeme RJ a NJ, AJ výhodou
  • pro-klientský přístup, příjemné vystupování, bezúhonnost

Místo výkonu práce: Hotel Imperial, Spa Resort Sanssouci

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Turnusové služby

Pracovní období

od 11.11.2019