Volné pracovní místo  Číšník/ce - kuchař /kuchařka

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 14 800–26 600 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Menší bistro hledá právě Vás.
Přijmeme do svého kolektivu nového pracovníka na pozici kuchař/ka - číšník/ce.
12ti hodinový pracovní poměr.
Krátký - dlouhý týden.
Náplň práce: obsluha hostů, kávovaru, čepování piva, příprava menu.
Praxe v gastronomii a pohostinství výhodou.
Není požadováno vyučení v oboru, každého nového zaměstnance zaučíme.
Požadujeme: příjemné vystupování a přátelskou komunikaci vždy s úsměvem, zručnost a chuť učit se nové postupy, samostatnost a spolehlivost.
Nabízíme: přátelské a motivující prostředí, individuální přístup k zaměstnancům, motivační systém finančního ohodnocení, pracovní poměr na dobu neurčitou, zajímavé platové ohodnocení, finanční bonusy, nástup je možný od 20.4.2017.
Výhody: odměny až 80% z hrubé mzdy.
V případě zájmu se hlaste na uvedený e-mail.
Místo výkonu práce: Chrudimská 1455, Čáslav.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2017