Volné pracovní místo  Clay modeláři

Lokalita Mladá Boleslav
Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 45 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Mladá Boleslav

Prvotní kontakt: telefonicky: použijte odpovědní formulář (po-pá, 8-16 hod.) nebo emailem: použijte odpovědní formulář

Náplň práce:
  • Práce na projektech exteriéru a interiéru pro automobilový průmysl a public transportation
  • Modelování v clay, obsluha měřících zařízení

Požadavky:
  • Vzdělání v oblasti designu a modelování, min. bakalářské, 1-2 roky praxe
  • Základní znalost frézování a modelování interiéru a exteriéru vozu
  • Zkušenosti s ručními modelovacími technikami, s vyhlazováním povrchů
  • Schopnost interpretovat designové skici
  • Schopnost vytvořit vysoce kvalitní plochy v exteriéru a interiéru
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Znalost práce ve 3D
  • Kreativní myšlení
  • Týmový duch

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.1.2017