Volné pracovní místo  Cloud Infrastructure Engineer

Lokalita Praha
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 75 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práve:
  • Budování a poskytování provozní podpory pro globální infrastrukturní platformy
o Správa domén Active Directory a správa Office 365/Entra ID
o Podílení se na automatizačních iniciativách a automatizované správě skriptů úloh (např. PowerShell, Bash, JSON)
o Práce s Azure IaaS, AD, SSO, MFA a Google Cloud Platform
o Práce s infrastrukturou jako kódem (IaC), správou podnikové konfigurace a monitorovací aplikací

Požadavky:
o Relevantní zkušenosti jako systémový administrátor/inženýr nebo cloudový inženýr ve větší společnosti nebo mezinárodním prostředí
o Dobrá znalost technologií veřejného a privátního cloudu
o Zkušenosti s cloudovou technologií (Google Cloud, Azure...) je plus
o Dovednosti v oblasti automatizace: Zkušenosti s PowerShellem nebo Bash, JSON, Python pro automatizaci.
o Znalost nástrojů IaC a CICD výhodou
o Dobré znalosti a zkušenosti s řešením problémů se systémem/sítí
o Zkušenosti s provozním monitorováním
Porozumění modelu OSI
  • 25 dní dovolené a 3 sick days
  • Stravenky
  • Karta Benefity Cafeteria s měsičním nabíjením bodu, príspěvek na Multisport kartu
  • Penzijní připojištení

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 12.2.2024

Máte zájem o nabídku Cloud Infrastructure Engineer?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Jana Ivancová z Landis+Gyr s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Cloud Infrastructure Engineer

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.