Volné pracovní místo  CNC frézař

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 22 000–35 000 Kč / měsíc

První kontakt telefonicky nebo e-mailem: použijte odpovědní formulář

Náplň práce:
  • obrábění na CNC fréze, programování
  • sestavení nástrojů a materiálů, určení parametrů řezu
  • práce s měřidly

Požadavky:
  • zkušenosti s obsluhou a programováním CNC frézy
  • orientace v normách a v technických podkladech pro obrábění
  • znalost programování v systémech Haas nebo Heidenhain výhodou
  • schopnost volby postupu práce
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu (ranní/odpolední/noční)
  • manuální zručnost, zodpovědnost

Nabízíme zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti s 14-ti letou tradicí v Brně a dlouhodobou pracovní perspektivou
  • moderní technologické vybavení v přesné kusové výrobě
  • možnost profesního rozvoje a seberealizace
  • práci v mezinárodním týmu
  • příjemné pracovní prostředí
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • soustavné vzdělávání, možnost výuky jazyka pro každého zaměstnance
  • 5 týdnů dovolené
  • nadstandardní příspěvky na stravování, závodní stravování
  • životní připojištění a další

souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2016