Volné pracovní místo CNC programátor/technolog laserového mikroobráběcího stroje

14.9.2016
Superhard s.r.o.
Místo pracoviště
Lipová 2510/14, Boskovice, 680 01, Boskovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Požadavky: min. SŠ technického směru, ideálně praxe 1–2 roky, základní znalost Aj, základní znalost programování výhodou, vhodná znalost CAD-CAM (Visi), orientace ve výkresové dokumentaci, znalost práce na PC, ŘP sk. .B
Náplň práce: Tvorba CAD (2D, příp. 3D) následně generování CAM programu. Následující technologická příprava a obsluha 5 osého laserového mikroobráběcího stroje. Jedná se o jedinný stroj svého druhu v ČR. Slouží pro řezání supertvrdých materiálů jako diamant, safír, keramika, tvrdokov a další aplikace v mikroobrábění. Výsledným produktem jsou řezné nástroje s břitem z diamantu apod.
Nabízíme: dlouhodobý prac. poměr, práci v oboru supertvrdých diamant. materiálů, bonusové hodnocení, flexibilitu časového rozvržení prac. doby, mobilní telefon.
PRVOTNÍ KONTAKT MAILEM – zašlete prosím životopis s fotkou mailem na:  poslat email

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Řidičský průkaz – řízení osobních automobilů – skupina B