Volné pracovní místo CNC soustružník

4.9.2016
CCI Czech Republic s.r.o.
Místo pracoviště
K Letišti 1804/3, Šlapanice, 627 00, Šlapanice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Hrubý plat
22 000 Kč - 35 000 Kč / měsíc
Směnnost
Třísměnný provoz
Pracovní období
od 1.9.2016

Popis pracovní nabídky

První kontakt telefonicky nebo e-mailem: poslat email

Náplň práce:

  • obrábění na CNC soustruhu, programování
  • sestavení nástrojů a materiálů, určení parametrů řezu
  • práce s měřidly

Požadavky:

  • zkušenosti s obsluhou a programováním CNC frézy
  • orientace v normách a v technických podkladech pro obrábění
  • znalost programování v systémech Fagor nebo Sinumerik výhodou
  • schopnost volby postupu práce
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu (ranní/odpoled­ní/noční)
  • manuální zručnost, zodpovědnost

Nabízíme zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti s 14-ti letou tradicí v Brně a dlouhodobou pracovní perspektivou

  • moderní technologické vybavení v přesné kusové výrobě
  • možnost profesního rozvoje a seberealizace
  • práci v mezinárodním týmu
  • příjemné pracovní prostředí
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • soustavné vzdělávání, možnost výuky jazyka pro každého zaměstnance
  • 5 týdnů dovolené
  • nadstandardní příspěvky na stravování, závodní stravování
  • životní připojištění a další

souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Odpovězte na tuto nabídku

Komu Michaela Malá (CCI Czech Republic s.r.o.)
Vyplňte vaše jméno a příjmení včetně háčků a čárek. První písmeno je velkým např. Novák, Sedláková
Vyplňte své telefonní číslo např. +420 777 666 444. Číslo si po sobě zkontrolujte, je velmi důležité.
Vyplňte váš celý e-mail např. jan.novak@seznam.cz. E-mail si po sobě pečlivě zkontrolujte. Je velmi důležitý.
Průvodní dopis slouží k oslovení zaměstnavatele. Uveďte zde, jaké dokumenty přikládáte. Text můžete využít i místo motivačního dopisu, kde uvedete, proč Vás nabídka práce zaujala, jaké máte s danou pozicí zkušenosti atd.
Při zatrhnutí se k Vaší odpovědi přiloží Váš životopis z Životopisy.cz.
Přiložit životopis z Životopisy.cz:
Heslo pro přihlášení k Vašemu účtu na Životopisy.cz.

Zapomněl jsem heslo

Životopis automaticky připojíme k odpovědi.

Souhlas se zpracováním údajů

Kliknutím na tlačítko "ODESLAT ODPOVĚĎ" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby spravované společností RB recruitment, s.r.o. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb.

Tyto údaje poskytuji společnosti CCI Czech Republic s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání. Kdykoli budete moci požádat společnost CCI Czech Republic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.