Volné pracovní místo  Specialista finančního controllingu

Firma
Vzdělání minimálně Bakalářské
Hrubá mzda od 30 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Mimoň, Mladá Boleslav
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou na jeden rok s možností prodloužení v nadnárodní společnosti zabývající se činností v oboru komunálních služeb, dále nabízíme příspěvek na stravování, PC, telefon.
Pracovní náplň: příprava pravidelného reportingu, kontrola nákladů a výnosů, příprava analýz a správa dat, příprava kalkulací, spolupráce při zpracování rozpočtů a výhledů, spolupráce při hledání úspor apod.
Požadujeme: VŠ ekonomického směru, zájem o problematiku controllingu a financí, analytické myšlení, dobrou znalost MS Office - zejména Excel, zodpovědnost, pečlivost, schopnost samostatné práce, organizační schopnosti, základní znalost německého jazyka, řidičský průkaz skupiny B.
NEDOSTAVOVAT SE NA PROVOZOVNU!!!! Kontakt nejdříve e-mailem na adrese použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 8.8.2017 do 1.3.2018