Volné pracovní místo  SILNIČNÍ DĚLNÍK/-ICE

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 12 200 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

SILNIČNÍ DĚLNÍK/-ICE
  • Místo výkonu práce: okres Hradec Králové
  • PP na dobu určitou do 30. 11. 2017, nástup možný ihned
  • Náplň práce: úprava terénu pro stavby a v okolí staveb, přípravné práce, doplňující práce dle požadavků nadřízeného; jedná se o sezonní práci dle počasí (v případě sněhové pokrývky jsou práce zastaveny)
  • Požadujeme: min. základní vzdělání (vyučení výhodou), dobrý zdravotní stav, spolehlivost, manuální zručnost, vstřícnost, časovou flexibilitu
  • Nabízíme: odměny v závislosti na pracovním výkonu
  • Kontaktní osoba: Vyčítalová Alena, tel.: použijte odpovědní formulář (volat Po - Čt 15:00 - 17:00 hod.)
  • V případě zájmu se dostavte na firemní den konaný 15. 9. 2017 v 8:30 hod. na Úřadu práce v Hradci Králové, Wonkova 1142/1, 500 02 Hradec Králové, budova A, 2. podlaží, č. dveří A203

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 4.9.2017 do 30.11.2017