Volné pracovní místo  Dělníci potravinářské výroby - masná výroba

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 14 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

DĚLNÍCI POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY - masná výroba
Nástup možný ihned.
POŽADUJEME: dobrou fyzickou kondici; zručnost, spolehlivost, důslednost.
NÁPLŇ PRÁCE: zpracování vychystané suroviny (narážení, věšení, vážení…); manipulační práce související s obsluhou strojů a ruční výrobou, obsluha příslušných strojů, kontrola kvality výstupu, označování zboží; zadávání údajů do informačního systému.
NABÍZÍME: jistota stabilního zaměstnání na HPP ve společnosti s dlouholetou tradicí; zázemí prosperující společnosti; odpovídající finanční ohodnocení; pracoviště vybavené špičkovou technikou; nadstandardní zaměstnanecké benefity - 25 dnů dovolené, vánoční odměna, příspěvky na životní a penzijní připojištění, závodní stravování, vnitropodniková telefonní síť, lázeňské pobyty, očkování proti chřipce, odměny za odpracované roky a životní jubilea, zaměstnanecké balíčky, bezúročné půjčky, možnost poskytnutí příspěvku na dopravu, možnost transitní dopravy na 3 směny..
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky od 8-12 hod. na čísle použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář nebo e-mailem: použijte odpovědní formulář
ov. 11.5.

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 15.5.2018