Volné pracovní místo  Dělníci strojírenští

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 20 500–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • montážní a manuální práce – dokončování řadových čerpadel

Očekáváme:
  • manuální zručnost
  • pracovitost
  • pečlivost
  • zodpovědnost
  • spolehlivost

Nabízíme:
  • NÁSTUPNÍ BONUS až 2.000,- Kč
  • kratší pracovní dobu, jen 37,5 hodin týdně
  • navýšení mzdy po zapracování
  • zvýšený nárok na pracovní volno při osobních překážkách v práci
  • propracovaný systém adaptace nových pracovníků
  • odměny za doporučení nového zaměstnance
  • finanční odměnu při odchodu do důchodu

První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Benefity

  • Jízdní výhody - dobrá dopravní obslužnost MHD, hlídané parkoviště soukrom. vozidel
  • Podnikové stravování - dotované závodní stravování, dotované ceny u nápoj. automatů
  • Dovolená navíc - 5 týdnů dovolené
  • Zvláštní prémie - roční odměny, nadstandartní příplatky, motivační složky mzdy
  • Jiné výhody - zaměstnanecké slevy, MultiSport karta

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 13.2.2024 do 12.2.2025

Máte zájem o nabídku Dělníci strojírenští?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Bc. Dana Pykalová z MOTORPAL, a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Dělníci strojírenští

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.