Zařazeno v oborech:
Výroba a průmysl
Pozice:
Hutník
Lokalita:
Brno-město
Zveřejnil:
Úřad práce Brno-město
Může se Vám hodit:
Hutník Brno-město

Volné pracovní místo Dělníci ve slévárně - Brno

29.6.2016
SYNERGIE TEMPORARY HELP s.r.o.
Místo pracoviště
Smetanova 347/9, Veveří, 602 00, Brno
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Dvousměnný provoz

V případě Vašeho zájmu nám zasílejte Vaše strukturované životopisy na emailovou adresu: poslat email
DĚLNÍK VE SLÉVÁRNĚ – BRNO
Datum nástupu od 1.7.2016 do 31.12.2016
Náplň práce:

  • Vizuální kontrola odlitků
  • Práce na konečné fázi výrobní linky
  • Zakládání a barvení jader na lince
  • Broušení a tryskání odlitků
  • Stříhání hydraulickými nůžkami

Požadujeme:

  • Fyzická zdatnost, odolnost
  • Spolehlivost
  • Manuální zručnost
  • Praxe v oboru vítána, nikoliv podmínkou

Nabízíme:

  • Dobré finanční ohodnocení – od 15.000 Kč/měsíčně
  • Možnost práce jak na 7,5 hod. směny – jen noční nebo ranní/odpolední, tak i na 12-hod.směny
  • Místo výkonu práce: Brno – město
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost kariérního růstu
  • Zázemí zahraniční nadnárodní společnosti