Volné pracovní místo  Dělníci ve výrobě

Firma
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 22 000–28 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

DĚLNÍCI VE VÝROBĚ

NÁPLŇ PRÁCE: výroba a kompletace pěnových částí sedadel v leteckém průmyslu, práce s díly z lehkých pěněných a textilních materiálů - střih, lepení, na některých pracovištích třísměnný provoz, volné víkendy
POŽADUJEME: manuální zručnost NUTNÁ, samostatnost, pečlivost
NABÍZÍME: prémie až 20% z tarifu, příplatek za odpolední směnu 5Kč/hod., přípratek za přesčasy 40%, příspěvek za prduktivitu 2000Kč, příspěvek na dopravu, příspěvek na ubytování 3500Kč, stravenkový paušál 55Kč/směna, 25 dní dovolené
První kontakt: telefonicky na čísle použijte odpovědní formulář v čase Po-Pá 08:00-14:00, emailem: použijte odpovědní formulář
ov. 20.3.

Benefity

  • Ubytování - příspěvek na ubytování 3500Kč
  • Jízdní výhody - příspěvek na dopravu
  • Podnikové stravování - stravenkový paušál 55Kč/směna
  • Dovolená navíc - 25 dní dovolené
  • Zvláštní prémie - prémie až 20% z tarifu
  • Jiné výhody - příplatek za přesčas 40%, příspěvek za pruduktivitu 2000Kč

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 25.3.2024 do 24.3.2025