Volné pracovní místo  Dělník/ce na výrobu alginátů

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 28 000–31 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

pracoviště Kroměříž
  • Náplň práce: obsluha plnícího zařízení na výrobu alginátů, navlékání výrobků na udírenskou hůlku a vůz
  • Požadujeme: spolehlivost, samostatnost, odpovědnost, zdravotní způsobilost k výkonu práce - fyzicky náročnější práce
  • Pracovní doba Po - Pá, 3 směnný provoz, ranní směna 5,45 - 13,45 h, odpolední směna 13,45 - 21,45 h, noční směna 21,45 - 5,45 h, doba určitá 1 rok s možností prodloužení
  • Nabízíme: příspěvek na stravování, penzijní pojištění, na dojíždění nad 20 km, zvýhodněné telefonní O2 Family tarify, zaměstnanecké balíčky, odměna 1 200 Kč za vitalitu, 500 Kč, za HV, roční benefity v hodnotě 5 000 Kč, Makro karta a další
  • Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: použijte odpovědní formulář nebo kontakt telefonicky Po-Pá, 8:00-14:00 hod. (tel. použijte odpovědní formulář , paní Bradová).

Benefity

  • Jízdní výhody - příspěvek nad 20 km
  • Podnikové stravování - příspěvek
  • Zvláštní prémie - odměna 1200 Kč za vitalitu každý měsíc, 500 Kč za HV
  • Jiné výhody - zvýhodněný telefonní tarif, zaměstnanecké balíčky, penzijní pojištění

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 13.5.2024 do 12.5.2025

Máte zájem o nabídku Dělník/ce na výrobu alginátů?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Danuše Bradová, personální a účetní specialista z KMOTR - Masna Kroměříž a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Dělník/ce na výrobu alginátů

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.