Volné pracovní místo  DĚLNÍK/-CE V ŘEZNICKÉ VÝROBĚ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 81 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

DĚLNÍK/-CE V ŘEZNICKÉ VÝROBĚ - pracoviště Hořice.
V případě zájmu volejte na tel.: použijte odpovědní formulář p. Slavík nebo pište na e-mail: použijte odpovědní formulář

Požadujeme:
  • praxe v potravinářském oboru výhodou
  • potravinářský průkaz podmínkou
  • manuální zručnost
  • zodpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost
  • časová flexibilita
  • zodpovědné a samostatné jednání

Nabízíme:
  • přádi pro šikovné ženy i muže
  • práci v čistém a příjemném prostředí rodinné firmy
  • jednosměnný provoz
  • zaměstnanecké slevy na maso a uzeniny
  • jistotu měsíčního příjmu
  • pracovní poměr nejprve na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení v případě oboustranné spokojenostimožností prodloužení v případě oboustranné spokojenosti

Náplň práce:
  • pomocné práce typu tepelného opracování masných výrobků, řezání, mletí, narážení, krájení atd.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.11.2016 do 30.4.2017