Volné pracovní místo  Dělník/dělnice ve zdravotnickém provozu

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 20 040 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • provádí pomocné a obslužné činnosti nutné k poskytování ošetřovatelské péče, preventivní, diagnostické a léčebné
  • výpomoc nelékařskému zdravotnickému personálu
  • pečuje o hygienu prostředí, zajištění stravy pro pacienty atd.
Požadavky:
  • trestní bezúhonnost
  • spolehlivost
Nepřetržitý provoz - práce ve směnách.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na penzijní připojištění, podpora vzdělávání
První kontakt e-mailem.

Benefity

  • Podnikové stravování - příspěvek na stravování
  • Dovolená navíc - 5 týdnů dovolené, 5 dní zdravotního volna (sick days)

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 22.9.2022

Máte zájem o nabídku Dělník/dělnice ve zdravotnickém provozu?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Erika Dostálová z Nemocnice Pardubického kraje, a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Dělník/dělnice ve zdravotnickém provozu

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.