Volné pracovní místo  dělník/dělnice výroby dílů

Firma TRCZ s.r.o.
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 29 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

náplň práce:
  • obsluha strojů, značení výrobků, manipulace s prázdnými a plnými obaly
  • vkládání materiálu, odebírání hotových výrobků
  • seřizování strojů a zařízení
  • kontrola kvality výrobků dle interní dokumentace a dle pokynů vedoucího
  • vedení výrobních a provozních záznamů
  • úklid pracoviště a strojů, odvoz odpadů
  • základní údržba nástrojů, strojů a zařízení
  • výměny nástrojů
Požadujeme:
  • min. ZŠ vzdělání
  • manuální zručnost, pečlivost, pozornost
  • vysoké pracovní nasazení
  • zájem učit se novým věcem
  • rychlá orientace (obsluha několika strojů)
  • rychlost i přesnost při práci
Nabízíme:
  • stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu Toyota Group, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
  • férová firemní kultura
  • pravidelnou mzdu
Zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatel: e-mailem, telefonicky,nebo formou doporučenky ÚP ČR, ty budou potvrzovány vždy ve čtvrtek v průběhu výběrového řízení od 9:00 hod.

Vhodné pro

Cizince, absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024

Máte zájem o nabídku dělník/dělnice výroby dílů?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Martina Šmidtová z TRCZ s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku dělník/dělnice výroby dílů

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.