Volné pracovní místo  DĚLNÍK/ICE PRÁDELNY

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 12 119 Kč / měsíc

Pracovní pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a OZP s 1.-3. stupněm invalidity.
Hledáme spolehlivé pracovníky na pozici DĚLNÍK/ICE PRÁDELNY do našeho moderního provozu prádelny. Praxe v oboru vítána, ale není vyžadována.
NÁPLŇ PRÁCE: jedná se o vyndavání a nandavání prádla z/do praček, pomocné práce v prádelně, pomoc s expedicí prádla u našich klientů, udržování pořádku na pracovišti apod. Pracovní doba na 4,5 hod denně, nástup možný v 6:30 nebo 10:00- domluva možná.
NABÍZÍME: dlouhodobou stabilní práci u české společnosti, která je na trhu více jak 27 let, pracovní dobu pouze ve všední dny.
BENEFITY: příspěvek na stravování, příspěvek na relaxaci a sportovní aktivity, zdarma pracovní oblečení a obuv, po roce práce u nás možnost příspěvku na penzijní připojištění.
POŽADUJEME: pečlivost, spolehlivost, dochvilnost a čistý výpis z rejstříku trestů.
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na použijte odpovědní formulář - vybrané budeme kontaktovat.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.6.2024

Máte zájem o nabídku DĚLNÍK/ICE PRÁDELNY?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Linda Šupitarová, pracovník klientského servisu z KVALITA náhradní plnění s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku DĚLNÍK/ICE PRÁDELNY

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.