Volné pracovní místo  DĚLNÍK/-ICE V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 12 200 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: okres Hradec Králové

DĚLNÍK/-ICE V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV
  • PP na dobu určitou 1 rok, nástup od 1. 4. 2017
  • Náplň práce: úprava terénu pro stavby a v okolí staveb a přípravné práce pro stavby; doplňující práce dle požadavků nadřízeného
  • Požadujeme: min. základní vzdělání (vyučení výhodou + praktická škola), dobrý zdravotní stav, spolehlivost, manuální zručnost, vstřícnost, časovou flexibilitu
  • Nabízíme: odměny v záávislosti na pracovním výkonu
  • V případě zájmu kontaktujte: Marynets Oksana, tel.: použijte odpovědní formulář (volat ČT - PÁ 15 - 17 hod.), e-mail: použijte odpovědní formulář
Každý čtvrtek a pátek v době od 9 do 12 hod. můžete přijít osobně na adresu: Gočárova třída 1620/30 Hradec Králové, 3. patro, č. dveří 417 nebo 419

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2017 do 31.3.2018

Máte zájem o nabídku DĚLNÍK/-ICE V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Oksana Marynets z NADVIRNA s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku DĚLNÍK/-ICE V OBLASTI VÝSTAVBY BUDOV

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.