Volné pracovní místo  dělník kompletace (pouze pro OZP)

Firma FOVY s.r.o.
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 113 Kč / hodinu

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
-Jednoduchá manuální činnost - kompletace součástek/kabelů, vizuální kontrola produktu
Požadujeme:
-zodpovědnost a spolehlivost
-manuální zručnost (důležitá je jemná motorika)
-invalidní důchod, OZP, podmínkou
Nabízíme:
-HPP na zkrácený úvazek, přátelský a vstřícný kolektiv,
5 týdnů dovolené
-místo výkonu v Havlíčkově Brodě
-možnost práce ve 2směnném provozu - ranní, odpolední (lze přizpůsobit dojíždění, konec odpolední směny v 17:00)
Nástup možný ihned
Životopis, případně motivační dopis, prosím přiložte k odpovědi na tuto pracovní nabídku.
Více informací na tel. čísle: použijte odpovědní formulář - Lucie Flesarová

Benefity

  • Dovolená navíc - celkem 5 týdnů
  • Zvláštní prémie - měsíční

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně Základní vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 1.4.2024