Volné pracovní místo Dělník - lakýrník

17.11.2016
UniMax Iron s.r.o.
Místo pracoviště
náměstí Svobody 268, Kojetín I-Město, 752 01, Kojetín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Pružná pracovní doba

Popis pracovní nabídky

Nástup možný IHNED.

Požadavky:
praxe v kovovýrobě; umět číst v projektové dokumentaci; výborné organizační schopnosti

Nabízíme:
práci ve stabilní společnosti – jako kmenový zaměstnanec; zaškolovací systém; po zkušební době možnost navýšení mzdy; příspěvek na ubytování (vlastní ubytovna); možnost výkonu práce i na DPP nebo DPČ

Zájemci se mohou hlásit:

  • zasláním životopisu (CV) na e-mail: poslat email
  • telefonicky (Po – Pá 08,00 – 16,00hod.) na čísle poslat email - paní Vladimíra Hlavinková

Místo výkonu práce: UniMax Iron s.r.o., náměstí Svobody č.p. 268, 752 01 Kojetín

Podobné nabídky práce

LAKÝRNÍK (20 000 Kč - 27 000 Kč)
- příprava povrchů před lakováním - aplikace nátěrových hmot - následná kontrola
SPINWARE s.r.o. Olomoucko, Přerovsko Plný úvazek
týden
Lakýrník - mokré lakování
- příprava na lakování a lakování - kontrola
SPINWARE s.r.o. Přerovsko Plný úvazek
týden
Lakýrník kovových výrobků
Nástup možný IHNED. Požadujeme: Vyučení v oboru lakýrník; Manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost; Praxe na obdobné pozici vítána Nabízíme: Zaměstnání u zavedeného zaměstnavatele; Pohyblivé prémie a odměny; Pra ...
PLASTICO spol. s r.o. 46, Domaželice Plný úvazek
týden
Přípravkář v lakovně
Náplň práce: příprava dílů před lakováním a nátěrem; asistence při lakování; provádění nátěrů Zájemci se mohou hlásit: - zasláním životopisu (CV) na e-mail: <!--poslatEmail--> Místo výkonu práce: PARAGAN s.r.o., Lipnická č.p. 35 ...
PARAGAN s.r.o. Lipnická 351, Hranice Plný úvazek
aktivní
Lakýrník
Nástup možný IHNED. Náplň práce: míchání a ředění barev; stříkání nebo natírání velkých ploch; důraz na dodržení barevného odstínu; velké nároky na kvalitu; příležitostné vázání břemen Požadujeme: vyučení v oboru; dobrou fyzick ...
PSP Machinery s.r.o. Kojetínská 3186/79, Přerov Plný úvazek
Požadujeme: - vyučení v oboru - praxe výhodou Nabízíme: - motivující finanční ohodnocení - příspěvek na dopravu a stravování - volání zdarma do všech mobilních sítí
TIGEMMA, spol. s r.o. 36, Bělotín Plný úvazek