Zařazeno v oborech:
Výroba a průmysl
Pozice:
Dělník ve výrobě
Lokalita:
Zlín
Zveřejnil:
Úřad práce Zlín
Může se Vám hodit:
Dělník ve výrobě Zlín

Volné pracovní místo Dělník plastikářské výroby (obsluha strojů a zařízení)

7.10.2016
Fatra, a. s.
Místo pracoviště
třída Tomáše Bati 1541, Napajedla, 763 61, Napajedla
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Třísměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:obsluha vytlačovací linky pro výrobu profilů.
Požadujeme:vzdělání SO technického směru, optimálně vyučení v oboru plastikář; znalost práce na vytlačovacích strojích – zajetí a seřízení stroje na požadovaný tvar profilu; znalost měření dle rozměr. tabulek; znalost výroby vytlačovaných profilů NP, ND, koextrudovaných profilů výhodou; spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, komunikativnost, technické myšlení, manuálnízručnos­t,flexibilita.
Nabízíme:zázemí silné výrobní společnosti; výhody sociálního programu Fatra, a.s. (příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, zvýšené příplatky nad úrovní zákoníku práce, benefity) a zaměstnaneckého programu koncernu Agrofert;místo výkonu práce Napajedla;
práce ve třísměnném režimu.