Volné pracovní místo  Dělník potravinářské výroby (obsluha strojů a zařízení)

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 100–150 Kč / měsíc

Firma BETULA PENDULA s.r.o. se zabývá zpracováním kozího mleziva(kolostra) jako doplňku stravy. Naším cílem je zpracovat kozí mlezivo v takové formě, aby byly zachovány jeho pozitivní účinky na zdraví.

LABORANT DO POTRAVINÁŘSKÉ VÝROBY

Náplň práce:
  • udržovat chod laboratoře - dodržování systému HACCP, stav zásob, stav vybavení atd.
  • příprava suroviny pro zpracování
  • výroba - tobolkování
  • vedení evidence suroviny v počítačovém programu

Požadavky:
  • znalost hygieny práce v laboratoři
  • znalost základní práce na počítači
  • předchozí zkušenost v potravinářské výrobě výhodou

Nabízíme:
  • relativně pružnou pracovní dobu - výhodné např. pro maminky
  • produkt kozí kolostrum zdarma
  • přátelské prostředí
  • možnost podílet se na vývoji nových produktů

Životopisy zasílejte na použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Práce s PC
  • Jiné - znalost hygieny práce v laboratoři

Benefity

  • Jiné výhody - produkt kozí kolostrum zdarma

Vhodné pro

Absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 4.10.2016