Volné pracovní místo  DĚLNÍK/CE STAVEBNÍ

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 20 760 Kč / měsíc

ciz. - pracoviště Písek, Praha- Lahovice i celá ČR dle zakázek firmy.
  • doprava na pracoviště zajištěna.
Náplň práce: demolice, zemní práce , speciální stavební práce.
Požadujeme: ŘP sk. B
Nabízíme: příspěvek na stravování
Kontakt na tel., použijte odpovědní formulář a po telefonické domluvě možné přijit osobně, jinak osobně pouze v pondělí mezi 8:00 - 12:00 hod.

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 12.12.2023

Máte zájem o nabídku DĚLNÍK/CE STAVEBNÍ?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Božena Franců z Lubomír Polanský

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku DĚLNÍK/CE STAVEBNÍ

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.