Volné pracovní místo  Dělník strojírenský

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 23 400 Kč / měsíc

Pracoviště firmy: Humpolecká 313/5, Jihlava a Tovární 157/2, Batelov.
Pracovní náplň:
  • rutinní ruční práce prováděné dle předepsaných výrobních postupů (odjehlování, obrušování, stříhání, řezání závitů a ruční ohýbání - lisování dílců na výrobním zařízení)
  • rutinní montáž prováděná dle předepsaných výrobních postupů pro vstřikovací čerpadla a podsestavy vstřikovacích čerpadel
  • jednoduché kalírenské a galvanické práce prováděné dle předepsaných výrobních postupů
  • rutinní práce prováděné dle předepsaných výrobních postupů (měření) pro výrobní kontroly
  • zkoušky a testování dílů vstřikovacích čerpadel prováděné dle předepsaných výrobních postupů
  • rutinní práce prováděné dle předepsaných výrobních postupů praní s vyššími nároky na čistotu a kontrolu
  • rutinní kovářské práce prováděné dle předepsaných výrobních postupů
  • konečné stříkání nebo natírání vrchními barvami, laky a emaily s vysokými nároky na jakost a vzhled povrchů
Požadujeme:
  • manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, ochota učit se
  • praxe ve strojírenství výhodou
Nabízíme:
  • závodní stravování, dovolená navíc, další prémie, zaměstnanecké benefity
První kontakt osobně: Po - Pá 8.00 - 11.00 hodin, e-mailem nebo telefonicky: Po - Pá 8.00 - 13.00 hodin (tel. použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář ).

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody - zaměstnanecké benefity

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2024

Máte zájem o nabídku Dělník strojírenský?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Kateřina Nesměráková DiS. z MOTORPAL, a.s.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Dělník strojírenský

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.