Volné pracovní místo  DĚLNÍK ÚDRŽBY - MECHANIK

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 22 000–24 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Pracovní náplň:
  • Údržba a opravy technologických zařízení (montážní linky, povrchové úpravy, impregnace, mycí linky)
  • Údržba a opravy CNC obráběcích strojů, konvenčních obráběcích strojů
  • Menší opravy přípravků pro výrobní týmy obrobny a montáže
  • Stěhování, ustavení a zprovoznění strojů a zařízení
Kvalifikace:
  • SOU s maturitou nebo OU (vyučen v oboru) - praxe min. 2 roky
  • Znalost mechanických a pohonových částí strojů a zařízení
  • Práce se stroji v prostoru strojní údržby
  • Znalost zásad BOZP a příslušných norem
  • Znalost základů pneumatiky a hydrauliky
  • Znalost technické dokumentace (čtení a porozumění)
Požadujeme:
  • Schopnost sebemotivace, silná orientace na zákazníka a na výsledky
  • Schopnost pracovat v týmu (= týmový hráč)
  • Ochotu učit se nové věci
  • Třísměnný nebo nepřetržitý provoz
Nabízíme:
  • Zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti
  • Práci v příjemném kolektivu
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • Zaměstnanecké výhody
  • Mzda v rozpětí od 22.000,- do 24.000,- hrubého/měsíčně vč. variabilních složek a příplatků
Pro další informace jsme Vám rádi k dispozici.
Vaše žádosti s životopisem v českém jazyce zasílejte, prosím, na uvedenou adresu.
U veškerých dokumentů zaslaných naší společnosti uvádějte souhlas s uchováváním
osobních údajů v databázi naší společnosti.

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 21.9.2017