Volné pracovní místo  DĚLNÍK V ELEKTROTECHNICE

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 13 000–15 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • provádí montážní práce dle technologických postupů a návodek
Požadujeme:
  • min. SOU (ideálně strojírenského zaměření)
  • praxe ve výrobní společnosti výhodou
  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost
Nabízíme:
  • zaměstnání v silné společnosti s dlouholetou tradicí a dobrým jménem
  • moderní a čisté pracovní prostředí
  • stabilní práci na HPP
  • jasný a neměnný systém 3 směnného provozu (Po – Pá)
  • garance dodržení výplatního termínu
  • příspěvek na dovolenou a na vánoce
  • příspěvek na masáže zad
  • další mimořádné odměny za přeplňování
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • mimořádné odměny za věrnost firmě a významná životní jubilea
  • odměny za dárcovství krve a za získané plakety MUDr. Jánského
  • bezúročná půjčka
  • moderní jídelna v sídle společnosti a stravenka za 26Kč, výběr z pěti jídel
  • příspěvek na rekreaci dětí
  • poukazy využitelné na očkování, výživové doplňky, masáže, bazén, fitness atd.
V případě Vašeho zájmu mi zašlete životopis na: použijte odpovědní formulář Do předmětu zprávy uveďte "DĚLNÍK V ELEKTRO - TESLA".

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.8.2015