Volné pracovní místo  Dělník v elektrotechnice

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 16 000–20 000 Kč / měsíc

Do výroby rozváděčů VN na Vídeňské ulici v Brně hledáme Dělníky v elektrotechnice.

Pohovory budou probíhat průběžně v období 1.5.- 30.5.2016, nebo do naplnění kapacity volných míst. Vhodné uchazeče předem kontaktujeme telefonicky pro domluvu termínu.
Nástup do zaměstnání průběžně v odbobí 16.5. - 1.7.2016.

Náplň práce:
Montážní práce na mechanických a elektrických částech rozváděčů VN
Zapojování vodičů či montáž dílů
Plnění montážních norem
Udržování vysoké kvality odvedených činností
Spolupráce s vedoucím a mistry na zlepšování pracovních procesů

Požadavky:
Pro pozici dělník: vzdělání v jakémkoli oboru
Casovou flexibilitu a ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
Spolehlivost, zručnost

Nabízíme:
Stabilitu a zázemí silné mezinárodní společnosti
Pravidelný příjem
Benefity - 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování ve firemní kantýně ad.

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 5.5.2016