Zařazeno v oborech:
Technika, elektrotechnika a energetika, Telekomunikace
Pozice:
Elektromontér
Lokalita:
Liberec
Zveřejnil:
Úřad práce Liberec
Může se Vám hodit:
Elektromontér Liberec

Volné pracovní místo DĚLNÍK V ELEKTROTECHNICE

23.7.2016
STEER AGENCY s.r.o.
Místo pracoviště
Svárovská 698, Stráž nad Nisou, 463 03, Stráž nad Nisou
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Dvousměnný provoz

Výroba elektronických svazků a elektronického zařízení pro nákladní vozidla, bagry, autobusy, lodě
Nabízené výhody: stravování v podniku, prémie za docházku a kvalitu práce
Hlásit se předem telefonicky od 9.00 do 16.00 hod. nebo e-mailem

Podobné nabídky práce

OBSLUHA OSAZOVACÍHO AUTOMATU
SŠ technického směru (nejlépe elektro) nebo vyučen v oboru elektro (silnoproud nebo slaboproud), popř. v jiném technickém oboru, hlásit se předem telefonicky
ELITRONIC s.r.o. U Šamotky 1642, Liberec Plný úvazek
dnes
MONTÁŽNÍK ELEKTRO
Požadujeme: - SOU/SŠ elektrotechnické - praxe v elektro oboru podmínkou - orientace ve výkresové dokumentaci a elektro schématech nutnou podmínkou - dobré zkušenosti s pájením - vyhláška č. 50 - § 5 + § 6 výhodou - komunikační z ...
MICONEX s.r.o. V Horkách 76/18, Liberec Plný úvazek
včera
MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE
Vaše pracovní náplň: - Lehká, čistá montážní činnost bez velké fyzické zátěže - Budete zpracovávat kabely a konektory pro přenos dat, - Vaše pracoviště je moderní, vysoce čisté, klidné, příjemné a světlé, - U takzvané kabelové ko ...
CiS SYSTEMS s.r.o. P. Bezruče 22, Hejnice Plný úvazek
týden
DĚLNÍK V ELEKTRONICE (montáž elektronických zařízení)
Jsme mezinárodní spol. vyrábějící elektroniku na zakázku. Po otevření nového výrobního závodu v Liberci a získání nových zakázek hledáme vhodné uchazeče/ky do našeho výrobního teamu. Uchazeče/ky hledáme na pozici operátora/ky - m ...
HOKAMI CZ, s.r.o. Ampérova 464, Liberec Plný úvazek
aktivní
DĚLNÍK/CE DROBNÝCH MONTÁŽNÍCH PRACÍ
drobná kompletační činnost, práce většinou vsedě, zkrácený úvazek na 6 hod./den, pouze osoby zdravotně znevýhodněné, ČID nebo PID, hlásit se předem telefonicky
Libor Turský Fučíkova 471, Raspenava Zkrácený úvazek
aktivní
MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/CE - PÁJENÍ
zkušenosti s pájením výhodou, drobná kompletační činnost, práce většinou vsedě, zkrácený úvazek na 6 hod./den, pouze osoby zdravotně znevýhodněné, ČID nebo PID, hlásit se předem telefonicky