Volné pracovní místo  Dělník v lesnictví

Vzdělání minimálně Bez vzdělání
Hrubá mzda od 18 900 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Široká Niva, Nové Heřmínovy, Krnov, Libavá, Jeseník, Zátor. Pracovní poměr na dobu určitou, dle počasí.
Požadujeme: ŘP sk.B.
Obtížná dostupnost na pracoviště (vhodná je vlastní doprava).
Pracovní náplň: Veškeré práce v lesnictví - pěstevní činnost.
Zajištěno ubytování.
Mzda od 11.000,- Kč, dle výkonu.
Kontakt je možný POUZE e-mailem.

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Pružná pracovní doba

Pracovní období

od 1.9.2017

Máte zájem o nabídku Dělník v lesnictví?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Kateřina Svobodová z Kateřina Svobodová

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Dělník v lesnictví

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.