Volné pracovní místo Dělník ve výrobě stavebních hmot

21.10.2016
Krkonošské vápenky Kunčice, a.s.
Místo pracoviště
Kamenný Pahorek 88, Košťany, 417 23, Košťany
Plný úvazek
Minimální vzdělání
základní
Směnnost
Jednosměnný provoz

Náplň práce: obsluha balící a pytlovací linky, seřizování, čištění, úklid a kontrola výrobního zařízení, spolupráce na opravách
Požadujeme:
vzdělání základní, preferujeme – střední odborné, zvládnutí částečně monotónní výroby, manuální zručnost, technické uvažování, flexibilita – jednosměnný provoz, znalost základní údržby strojního zařízení výhodou, průkaz řidiče VZV – výhodou
Nabízíme:
působení v silném a stabilním holdingu, zaměstnanecké benefity – týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění a stravu, mzdové ohodnocení odpovídající schopnostem a zkušenostem, doba určitá (1 rok) s možností prodloužení
Nabídky s profesním životopisem zasílejte na osobní oddělení společnosti
Krkonošské vápenky Kunčice a.s.,
č.p. poslat email Kunčice nad Labem
nebo na e-mail:  poslat email