Volné pracovní místo  dělník ve výrobě - zpracování masa

Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda 30 000–35 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Obsluha poloautomatické linky na zpracování masa
  • Manipulace se surovinami a výrobky
  • Naskladňování a vyskladňování
  • Pravidelný úklid pracoviště
Kvalifikace:
  • zkušenost s obsluhou strojů a výrobních linek výhodou
Zaměstnanecké výhody:
  • Zázemí progresivně rostoucí a úspěšné české firmy
  • Velmi motivační finanční ohodnocení, 13. plat
  • Firemní produkty dle vlastního výběru
  • Mimořádné odměny
  • Odměny k narozeninám
  • Dotované stravování - jídlo za 20,- Kč
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Multisport karta
  • Pravidelná školení a vzdělávání
  • Firemní akce pro zaměstnance
  • Přátelský kolektiv a rodinný prostředí
  • VAFO Family - nadační fond
KONTAKT: Průchová Hana, e-mail: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.2.2024

Máte zájem o nabídku dělník ve výrobě - zpracování masa?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Hana Průchová z VAFO Production s.r.o.

Aktualizováno před 5 dny

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku dělník ve výrobě - zpracování masa

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.