Volné pracovní místo  DĚLNÍK VÝROBY DŘEVĚNÝCH OBALŮ

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 17 000–27 000 Kč / měsíc

místo výkovu práce: Křížová č.p. 1018/6, Smíchov, 150 00 Praha 5
kontakt: Machková Terezie, tel.: použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář
ExBal s.r.o. je česká společnost zabývající se exportním balením. Svým zákazníkům poskytujeme kompletní servis v oblasti výroby dřevěných obalů a antikorozní ochrany zboží. Umíme zabalit jak velká strojní zařízení o hmotnosti desítek tun, tak např. křehké starožitnosti.

Do svého týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

DĚLNÍK VÝROBY DŘEVĚNÝCH OBALŮ

NÁPLŇ PRÁCE:
  • formátování deskových materiálů a řeziva
  • kompletace dílů přepravních beden podle technických výkresů
  • práce na zkracovací a formátovací pile

POŽADUJEME:
  • manuální zručnost
  • zkušenost s prací se dřevem
  • vzdělání - tesař, truhlář - výhodou
  • přesnost a odpovědnost
  • schopnost řídit se technickými výkresy
  • ochotu pracovat v týmu
  • fyzickou zdatnost
  • výpis z rejstříku trestů

NABÍZÍME:
  • práci na hlavní pracovní poměr
  • přátelské prostředí
  • zaškolení
  • stravenky
  • prémie dle osobního výkonu a výsledků firmy
  • roční bonusy až 10.000,- Kč
  • stabilní zázemí, dlouhodobou práci

NÁSTUP:
  • dle dohody

Pokud Vás naše pracovní nabídka zaujala, zašlete svůj profesní životopis na emailovou adresu: použijte odpovědní formulář nebo nás kontaktujte telefonicky na čísle použijte odpovědní formulář .

Vhodné pro

Absolventy (minimálně Vyučení vzdělání).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.12.2016