Volné pracovní místo  DĚLNÍK/CE V ODĚVNÍ VÝROBĚ

Firma
Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Základní
Hrubá mzda od 8 250 Kč / měsíc

POŽADUJEME: manuální zručnost, spolehlivost, znalost šití na průmyslovém šicím stroji výhodou, vhodné pouze pro OZP
NABÍZÍME: práce v malém a příjemném kolektivu, příspěvek na penzijní připojištění, možnost zkráceného úvazku (4 - 6 hodin), příplatek za 100% využití pracovní doby, možnost nákupu firemních výrobků za velmi zvýhodněné ceny, občerstvení na pracovišti, při dobrých pracovních výsledcích poukázky na masáže a pedikúru, firemní akce v režii firmy, možnost vedení účtu zdarma
PRACOVNÍ NÁPLŇ: příprava textilní výroby, příprava materiálu, jeho natahování a stříhání, žehlení; drobné dokončovací práce na výrobcích (např. navlékání tkanic, drukování, atd.); kontrola kvality hotových výrobků, označování visačkami, jejich skládání a balení, evidence a příprava k expedici
MZDA: 8 250 Kč / 6 hodin + odměny + benefity

Provozovna v Horažďovicích bude v provozu od ledna 2017 - první kontakt prosíme nejdříve telefonický na výše uvedeném tel. čísle použijte odpovědní formulář - pí Matějčková.

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2017