Volné pracovní místo  Dělník/dělnice ve výrobě EPS - balič/ka

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 21 500 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce Semtín.
Pracovní náplň:
  • značení výrobků podle typu polystyrenu
  • odebíraní výrobků (balíků s polystyrenovými deskami) z balicí linky
  • pomocné a úklidové práce ve výrobě
Požadujeme:
  • manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost,
  • časovou flexibilitu - 3 směny, práce v noci
  • chuť pracovat
  • průkaz VZV výhodou, ochota naučit se pracovat s VZV
Nabízíme:
  • zázemí stabilní společnosti, firemní benefity, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
První kontakt e-mailem - nustné zaslání životopisu na e-mail použijte odpovědní formulář

Požadované dovednosti

  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV) - VZV výhodou

Benefity

  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 13.4.2018 do 31.12.2018