Volné pracovní místo  Dentální hygienista/tka

Firma
Vzdělání minimálně Vyšší odborné
Hrubá mzda 20 000–40 000 Kč / měsíc

Pro naše nestátní zdravotnické zařízení Ortodoncie Teplice hledáme dentální hygienistku.
Náplň práce: Dentální hygiena Asistence a výkony v oboru ortodoncie pod dohledem lékaře Požadujeme: VOŠ nebo VŠ v oboru dentální hygienistka, případně i zubní instrumentářka Zručnost a smysl pro detail Skvělé komunikační dovednosti Spolehlivost, zodpovědnost, iniciativu a pozitivní přístup Příjemné vystupování, proklientský přístup Ochotu učit se novým věcem a dále se vzdělávat Zájem o obor Znalost německého jazyka výhodou
Nabízíme: Práci na plný úvazek Mladý kolektiv rozvíjejícího se zdravotnického zařízení Moderní pracovní prostředí Velmi dobré mzdové ohodnocení po zapracování
Pokud Vás nabídka zaujala, posílejte prosím své CV a motivační dopis spolu s fotografií na e-mailovou adresu: použijte odpovědní formulář
Kontaktní osoba: Mgr. Ing. Zuzana Klimešová Webové stránky pracoviště: použijte odpovědní formulář
Datum nástupu: duben/květen 2014

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.7.2014 do 19.7.2014