Volné pracovní místo  Dětská sestra

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 22 600 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:
  • Poskytování ošetřovatelské péče u dětí na dětském a novorozeneckém oddělení.

Požadujeme:
  • Odpovídající vzdělání dle zákona č. 96/2004 Sb., v platném znění.
  • odborná způsobilost – dětská sestra.
  • Schopnost aktivního, samostatného jednání, vstřícné chování a vystupování.
  • Pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Nabízíme:
  • Zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti.
  • Podmínky pro osobní a profesionální rozvoj (např. další odborné vzdělávání s podporou nemocnice).
  • Možnost ubytování

Platové podmínky:
  • základní mzda + příplatky (směnný provoz, příplatek za práci na oddělení intenzivní péče), po adaptačním procesu přiznání osobního ohodnocení.

Benefity:
  • Zajímavý sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, penzijní připojištění, bezúročné zápůjčky,….).

Termín nástupu:
  • Ihned (případně dle dohody).

Kontakt:
Mgr. Monika Žaitliková, hlavní sestra, použijte odpovědní formulář tel: použijte odpovědní formulář .

Pracovní doba:
06.00 – 18.00
18:00 – 06:00

7.00 – 15.00 – ambulantní sféra

Požadované vzdělání

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Vhodné pro

Směnnost

Nepřetržitý provoz

Pracovní období

od 1.5.2021