Zařazeno v oborech:
Výroba a průmysl
Pozice:
Technik výroby
Lokalita:
Karviná
Zveřejnil:
Úřad práce Karviná
Může se Vám hodit:
Technik výroby Karviná

Volné pracovní místo dílenští a servisní mechanici

12.8.2016
STARLIFT s.r.o.
Místo pracoviště
Čs. armády 184, Pudlov, 735 51, Bohumín
Plný úvazek
Minimální vzdělání
vyučení
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
" vyučení v oboru technického zaměření a elektro (středoškolské vzdělání výhodou nejlépe automechanik-autoelektrikář nebo příbuzné)
" zkušenosti v oblasti oprav automobilové techniky nebo stavebních strojů (VZV výhodou)
" řidičský průkaz skupiny B (ŘP VZV výhodou)
" orientace v technické dokumentaci
" komunikační schopnosti
" manuální zručnost
" logické myšlení

Pracovní náplň:
" dílenské opravy a servis VZV techniky (diesel, LPG, elektro) v regionu Moravy
" komunikace se zákazníky při servisních zakázkách
" specifikace náhradních dílů potřebných pro opravy

Nabízíme: příspěvek na stravování, účast na kurzech, školení

Podobné nabídky práce

DATOVÝ ANALYTIK
Ref. č.: 4-10-242340. Šikovný datový analytik by se nám hodil. Moc toho nepožadujeme, ale hodně nabízíme. Pokud máte zkušenost z obdobné pozice a znáte SAP, přijdťe se přesvědčit, že tato pozice je opravdu pro Vás. Reagujte na po ...
Grafton Recruitment s.r.o. Karviná Plný úvazek
aktivní
Strojírenský dělník obsluhy průmyslového robotu
Vaší náplní práce bude: •výroba výfukových systémů dle předepsaného pracovního postupu •obsluha automatických a poloautomatických strojů •plnění výrobního plánu linky •práce související s přípravou pracoviště •práce související s ...
SEJONG Czech s.r.o. Na Novém poli 385/1, Karviná Plný úvazek
týden
důlní technici-revírnící
požadavky: NPE, dobrý zdravotní stav, odpovídající vzdělání (hlubinné dobývání), praxe v oboru;
THK - ČECHPOL s.r.o. Rudé armády 651/19, Karviná Plný úvazek