Volné pracovní místo  DISPEČER/-KA

Firma
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 18 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

DISPEČER/-KA
  • PP na dobu určitou od 1. 9. 2017 - 28. 2. 2018 s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Náplň práce: kontrola příjmu, zaskladnění a uložení zboží; denní inventury; spolupráce s oddělením reklamací
  • Požadujeme: min. úplné střední odborné vzdělání s maturitou (bez vyučení)
  • Nabízíme: stravenky 100,- kč, možnost nákupu se slevou; bezúročné půjčky
  • Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
  • V případě zájmu nás kontaktujte osobně (v době od 08:00 - 14:00 hod.) na adrese ul. Kladská 916, Hradec Králové; e-mailem: použijte odpovědní formulář tel.: použijte odpovědní formulář (pí. Bendová)
  • Náplň práce: příprava a organizace expedice zásilek; příjem zabaleného zboží ze skladu a kompletace dle rozvozních tras; předávání zásilek řidičům; kontrola a odbavování zásilky ve skladovém SW; vystavování a příjem dokladů od řidičů
  • Požadujeme: min. vyučení
  • Nabízíme: stravenky 100,- Kč, možnost nákupu zboží se slevou; bezúročné půjčky

Vhodné pro

Směnnost

Třísměnný provoz

Pracovní období

od 1.9.2017 do 28.2.2018