Volné pracovní místo  Dispečer

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 20 000–29 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

DISPEČER

Náplň práce:

  • jednání se zákazníkem, příjem a zpracování objednávek odvozu odpadů
  • plánování jízd a realizace zakázek pro cca 10 aut
  • příprava a zpracování potřebné dokumentace pro přepravu
  • komunikace a předávání informací řidičům provozu
  • kontrola stazek a další provozní dokumentace
  • příprava podkladů pro fakturaci
  • jednosměnný provoz Po - Pá
  • zpracování dat do firemního SW

Požadujeme
  • ukončené SŠ vzdělání
  • organizační schopnosti, samostatnost, komunikativnost
  • zkušenost s vedením lidí
  • řidičský průkaz sk. „B“
  • dobrá znalost práce na PC
  • trestní bezúhonnost
  • praxe v oblasti nákladní dopravy vítána
  • školení nebo znalost problematiky ADR výhodou, ne však podmínkou
  • samostatnost, pracovitost, svědomitost, spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme
  • hlavní pracovní poměr u nadnárodní společnosti
  • stravenky, dovolená navíc a další nadstandardní benefity
  • stabilní zaměstnání v technologicky orientované společnosti se zázemím silné nadnárodní skupiny
  • odpovídající mzdové ohodnocení

Místo pracoviště: provoz Praha 10
Nástup: ihned

V případě Vašeho zájmu prosím zašlete strukturovaný životopis na emailovou adresu: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.5.2017