Volné pracovní místo  dispečer

Firma
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda od 75 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Náplň:
  • ověřování nástupu pracovníků ostrahy do směn
  • kontrola pochůzek ostrahy v programu SIMPHONY
  • zpracování hlášení o událostech a zasílání vedení společnosti
  • ověřování poplachů na objektech ostrahy, komunikace se zákazníky
  • noční provoz
Požadujeme:
  • základní dovednosti práce s PC a telefonem
  • slušné vystupování
  • výpis z rejstříku trestů
  • MÍSTO VYHRAZENO PRO OZP
Nabízíme:
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodlužování, možnos zkráceného úvazku (30 - 35 h/týden)
  • zázemí stabilní firmy
  • příplatky za noční, víkendy, svátky
  • důkladné zaučení
  • příjemné pracovní prostředí
Způsob kontaktování zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky (7:00 - 16:30), osobně (Březinova cesta 192/1, 412 01 Litoměřice).

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 2.8.2017 do 1.8.2018