Volné pracovní místo  Dispečeři dopravy

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda od 18 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

DISPEČEŘI DOPRAVY
POŽADUJEME: Flexibilita, ochota, zájem o práci, spolehlivost, systematičnost, loajalita. Komunikativní znalost AJ/NJ podmínkou, ŘP B, dobré organizační a řídící schopnosti, znalost MS Office. Praxe v oboru vítána, může být i absolvent se zájmem o tuto práci.
NÁPLŇ PRÁCE: Disponent dopravy - plánování a organizování přeprav, cenotvorba, komunikace se zahraničními i vnitrostátními firmami. Možnost seznámení s pracovištěm při pohovoru.
NABÍZÍME: Příjemné pracovní prostředí, ostatní dle dohody. Nástup možný ihned.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle použijte odpovědní formulář , použijte odpovědní formulář , osobně dle domluvy Hranická 141, Val.Meziříčí, životopisy zasílejte e-mailem: použijte odpovědní formulář

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP), absolventy (minimálně SŠ s maturitou vzdělání).

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 5.6.2017