Volné pracovní místo  Dispečer/ka dopravy

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 12 000–25 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Vřesinská 2232, 708 00 Ostrava Poruba

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: použijte odpovědní formulář

Náplň práce
Organizace a optimalizace denní přepravy zboží zákazníkům. Svoz zboží od dodavatelů včetně zahraničních, vytěžování. Sjednávání finančních podmínek přeprav dopravců. Komunikace se zákazníky a dodavateli (anglicky, polsky). Spolupráce se skladem a řidiči, kalkulace, fakturace.
Odpovědnost za znalost dopravního trhu.

Požadujeme:
Praxi, organizační dovednosti, příjemné vystupování, trpělivost, spolehlivost, pečlivost a orientaci v mapách. Práce v IS HELIOS.

Nabízíme zázemí stabilní společnosti, zaškolení.
Nástup ihned. HPP na dobu neurčitou.

Zaměstnanecké výhody:
Stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, možná dovolená navíc.

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.1.2016