Zařazeno v oborech:
Doprava, zásobování a logistika
Pozice:
Dispečer
Lokalita:
Rokycany
Zveřejnil:
Úřad práce Rokycany
Může se Vám hodit:
Dispečer Rokycany

Volné pracovní místo Disponent/ka - dispečer/ka MKD

24.3.2017
FOX CARGO, společnost s ručením omezeným
Místo pracoviště
Plzeňská 602, Mýto, 338 05, Mýto
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Jednosměnný provoz

Popis pracovní nabídky

Místo výkonu práce: Mýto, Plzeňská č.p. 602
Náplň práce: komunikace se zákazníky, plánování, organizace, sledování přeprav, administrativa, evidence přeprav, zpracování cenových nabídek atp., komunikace s řidiči, efektivní plánování tras, optimální využití vozidel v závislosti na legislativě (AETR, ADR…)
Požadujeme: praxi v dopravě, nejlépe jako dispečer/fleet­manager nebo i jako aktivní řidič MKD, vzdělání SŠ výhodou, není podmínkou, znalost cizího jazyka (Aj., Nj.) na komunikativní úrovni,

znalost práce na PC, organizační schopnosti, flexibilitu, rozhodnost, samostatnost, odolnost vůči stresu, bezúhonnost
Nabízíme: zaměstnání na HPP ve stabilní společnosti, zajímavou a kreativní práci, zaměstnanecké benefity, příspěvky na životní pojištění, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, nástup dle dohody
Nabízíme: platové ohodnocení od 25.000,– do 40.000,–Kč/měs., stabilní práci na HPP, malý pracovní kolektiv, příspěvky na životní pojištění, penzijní připojištění, stravné
Kontakt telefonicky nebo e-mailem: Novotný Jan Ing., tel.: poslat email , e-mail:  poslat email