Zařazeno v oborech:
Doprava, zásobování a logistika
Pozice:
Dispečer
Lokalita:
Frýdek-Místek
Zveřejnil:
Úřad práce Ostrava
Může se Vám hodit:
Dispečer Frýdek-Místek

Volné pracovní místo Dispečer/ka, speditér/ka dopravy a přepravy

25.7.2016
Charles Bridge Prague a.s.
Místo pracoviště
5, Nošovice, 739 51, Nošovice
Plný úvazek
Minimální vzdělání
SŠ s maturitou
Směnnost
Dvousměnný provoz

Pro pozici dispečer/ka, speditér/ka požadujeme znalost anglického nebo německého jazyka na komunikativní úrovni, praxe v oboru min. 2 roky.

Své životopisy prosím posílejte na e-mail:  poslat email

Podobné nabídky práce

DISPEČER-KA KAMIONOVÝCH PŘEPRAV
A16 Náplň práce: organizace a zajišťování silničních přeprav, komunikace se zákazníky a dopravci, kalkulace přepravních nákladů, vyúčtování přeprav, zpracování příslušné administrativy, zadávání dat do PC. Požadujeme: komunikativn ...
ECP LOGISTIC, s.r.o. Nádražní 1088, Frýdek-Místek Plný úvazek
aktivní
SPEDITÉR/-KA
Požadujeme - komunikativní znalost PJ nebo AJ anebo NJ, komunikační a organizační schopnosti, schopnost práce v týmu, praxe min. 1 rok ve spediční činnosti, znalost otázek týkajících se spediční činnosti. Výše mzdy bude projednána ...
Burian Logistic s.r.o. nám. Míru 559, Třinec Plný úvazek