Volné pracovní místo  Dispečer/ka

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 18 000–24 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

VHODNÉ PRO OSOBY ZDRAVÉ I S ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM [JM]
Místo výkonu práce:
Chmelnická č.p. 99, Děčín XII-Vilsnice, 405 02 Děčín 2

Požadavky:
řidičské oprávnění sk.B, znalost práce na počítači, komunikativnost, časová flexibilita.
Náplň:
Zajišťování doprav a přeprav dle přání zákazníka, komunikace se zákazníky řidiči, řešení problémů při přepravách, koordinace činnosti řidičů.

Práce vhodná pro osoby, které nejsou omezeny v pohybu, není vyžadována jemná motorika, práce vykonávána ve stoje, vsedě - možnost střídat pozice. Provozovna není bezbariérová.

Kontakt:
Šárka Pečinková, tel. použijte odpovědní formulář , e-mail: použijte odpovědní formulář

Benefity

  • Jiné výhody - příspěvek na tábory, na dovolenou, na penzijní připojištění
  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování
  • Zvláštní prémie

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 1.10.2016