Volné pracovní místo  DISPONENT/KA MKD

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 30 000–90 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
  • komunikace se zahraničními zákazníky a řízení provozu MKD
  • komunikace s řidiči
POŽADUJEME:
  • min. 2 roky praxev MKD na podobné pozici
  • časová flexibilita
  • odolnost vůči stresu
NABÍZÍME:
  • flexibilní pracovní doba
  • mobil, laptop
KONTAKT: email

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - aktivní

Požadované dovednosti

  • Práce s PC

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 23.5.2022

Máte zájem o nabídku DISPONENT/KA MKD?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Tomáš Kukla z WFA Agency s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku DISPONENT/KA MKD

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.