Volné pracovní místo  Disponent/ka s ruštinou nebo ukrajinštinou

Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 24 000–30 000 Kč / měsíc

Náplň práce: komunikace s řidiči MKD - přidělování práce, řešení problémů vzniklých v průběhu přepravy, vedení příslušné dokumentace a evidence, zadávání dat do informačního systému, úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti
Požadujeme: znalost ukrajinského nebo ruského jazyka na komunikativní úrovni, u rodilého mluvčího požadujeme dobrou znalost českého jazyka, ochotu pracovat ve dvousměnném provozu, praxe v administrativě 1 rok, praxe v dopravě výhodou, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost za svěřené úkoly, odolnost vůči stresu

Požadovaná znalost jazyků

  • Ruština - pasivní
  • Ukrajinština - pasivní

Vhodné pro

Cizince.

Směnnost

Dvousměnný provoz

Pracovní období

od 22.4.2024

Máte zájem o nabídku Disponent/ka s ruštinou nebo ukrajinštinou?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Blanka Fabiánová z DUVENBECK LOGISTIK s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Disponent/ka s ruštinou nebo ukrajinštinou

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.