Volné pracovní místo  Disponent mezinárodní dopravy/administrativní pracovník

Vzdělání minimálně Vyučení
Hrubá mzda 24 000–35 000 Kč / měsíc

Dopravně - spediční společnost Bilan TRANSPORT s.r.o. - Havířov, orientovaná na expresní přepravy a kusové zásilky v rámci EU a Skandinávie hledá disponenta s chutí pracovat. Životopis prosím zaslat na email: použijte odpovědní formulář
Náplň práce:
  • vytěžování plachtových dodávek do 3,5t
  • komunikace s řidiči, dopravci a zákazníky
  • telefonní a emailová komunikace s klienty, udržení spolupráce
  • znalost CMR úmluvy, administrativa
  • řešení problémů při přepravě zboží, nakládka a vykládka dle požadavků zákazníka
  • práce s RAAL TRANS a mezinárodní databankou TIMOCOM
Požadujeme :
  • praxe v oboru
  • odolnost vůči stresu, časová flexibilita
  • spolehlivost, loajálnost vůči firmě
  • přesnost, důslednost
  • schopnost pracovat v kolektivu, ale i samostatně
  • pokročilá znalost AJ nebo NJ vítána
Nabízíme: práci v kolektivu rodinné firmy, seriózní jednání, pohodu při výkonu práce, možnost práce z domu, tel. s neomezeným voláním, dobré platové ohodnocení, stravenky

Požadovaná znalost jazyků

  • Angličtina - aktivní
  • Němčina - neurčeno

Vhodné pro

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 10.4.2024 do 31.12.2024

Máte zájem o nabídku Disponent mezinárodní dopravy/administrativní pracovník?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Linda Bilanová z Bilan TRANSPORT s.r.o.

Aktivní inzerát.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Disponent mezinárodní dopravy/administrativní pracovník

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.