Volné pracovní místo  DISPONENT - Žďár nad Sázavou

Firma
Vzdělání minimálně SŠ s maturitou
Hrubá mzda 17 000–20 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

Požadujeme:
Základní znalost účetnictví, práci na PC ( Word, Excel, Outlook), časovou flexibilitu(provozní doba na pracovišti 6 - 18,00 hodin, jeden týden začátek pracovní doby v 6:00, druhý týden v 8:00), řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič,
slušné vystupování, komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
Náplň práce:
Zajišťování denního plánu rozvozu zásilek
Komunikace se zákazníky a řidiči
Příjem a zpracování objednávek, provádění fakturace, kontrola pohledávek
Oslovování nových zákazníků
Nabízíme - Penzijní připojištění, tuzemské stravné v maximální výši povolené legislativou, firemní telefony, slevy na tankování, příspěvky na pobyty dětí, slevy na dovolenou zakoupenou na cestovní kanceláři společnosti ZDAR, jízdné autobusy zdarma, slevy na jízdné pro rodinné příslušníky a jiné výhody
V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na uvedený email nebo volejte v době 8:00-15:00

Vhodné pro

Osoby se zdravotním postižením (OZP).

Směnnost

Jednosměnný provoz

Pracovní období

od 15.5.2017